WCAG
- powiększ tekst
- normalny tekst
- zmniejsz tekst
- czarno-białe
- ujemmny kontrast
- jasne tło
- podkreśl linki
- resetuj wszystko
KONKURS O TADEUSZU KOŚCIUSZCE
2021-03-18 20:58:16

Wyniki I Powiatowego Konkursu o Tadeuszu Kościuszce

„Szukamy sobowtóra Tadeusza Kościuszki” - konkurs fotograficzny

 

Kategoria I – klasy 0-3:

  • I miejsce: Miłosz Ślimak – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Reymonta w Pasierbcu, opiekun Pani Natalia Wątroba

  • II miejsce: Aleksandra Jabłońska – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Konstytucji 3 Maja w Męcinie, opiekun Pani Halina Woźniak

  • II miejsce: Małgorzata Nawara – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Kasince Małej, opiekun Pani Agnieszka Wróbel

  • III miejsce: Jakub Kubowicz – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Juliana Tuwima w Kasince Małej, opiekun Pani Małgorzata Knapczyk

 

 

Kategoria II – klasy 4-6:

  • I miejsce: Natalia Pierzchała – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie, opiekun Pani Marta Stolarz-Zwierczyk

  • II miejsce: Patrycja Gniadek – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej, opiekun Pani Katarzyna Florek i Pani Beata Kaczmarczyk

  • II miejsce: Michał Nawara – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Kasince Małej, opiekun Pani Dorota Borowiec

  • III miejsce: Bartłomiej Bierowiec – Zespół Placówek Oświatowych – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kasince Małej, opiekun Pani Dorota Borowiec

  • III miejsce: Mateusz Pająk – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Siekierczynie, opiekun Pani Justyna Pająk

 

 

Kategoria III – klasy 7-8:

  • I miejsce: Anna Mól – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi, opiekun Pani Małgorzata Opiela

  • II miejsce: Bartłomiej Ardecki – Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej, opiekun Pani Wiesława Siciarz

  • II miejsce: Krystian Klag – Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jastrzębiu, opiekun Pani Maria Klag, Pani Ewa Iwańska, Pani Małgorzata Mróz

  • III miejsce: Timotej Stypuła – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w  Limanowej, opiekun Pani Katarzyna Florek, Pani Beata Kaczmarczyk

 

 

Wyróżnienia:

  • Emilia Stanisławska – Szkoła Podstawowa im. św. Floriana w Glisnem, opiekun Pani Anna Stanisławska

  • Zofia Kurek – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zawadce, opiekun Pani Natalia Leśniak-Florek

  • Wojciech Śliwa – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowym, opiekun Pani Natalia Ciołkiewicz

  • Aleksandra Piszczek – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Siekierczynie, opiekun Pani Renata Bulanda

  • Szymon Bulanda – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej, opiekun Pani Katarzyna Florek, Pani Beata Kaczmarczyk

  • Amelia Piekarczyk – Szkoła Podstawowa im. św. Floriana w Glisnem, opiekun Pani Anna Stanisławska

  • Patryk Bednarczyk – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Reymonta w Pasierbcu, opiekun Pani Natalia Wątroba

  • Jarosław Bargieł – Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Kaninie, opiekun Pani Krystyna Raszek

  • Bartłomiej Woźniak – Zespół Placówek Oświatowych im. Katarzyny Smreczyńskiej Konina, opiekun Pani Grażyna Kowalczyk

  • Zuzanna Gurgul – Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku, opiekun Pani Ewa Rapacz

  • Michał Jarosz – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowym, opiekun Pani Natalia Ciołkiewicz

  • Oliwia Wątroba – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Reymonta w Pasierbcu, opiekun Pani Natalia Wątroba

  • Stanisław Zapała – Zespół Placówek Oświatowych im. Katarzyny Smreczyńskiej Konina, opiekun Pani Grażyna Kowalczyk

  • Kacper Gawlik – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Konstytucji 3 Maja w Męcinie, opiekun Pani Barbara Pacholarz

 

 

Nagroda specjalna – dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łętowym:
Michał Dorczak, Igor Halama, Błazej Steczek, Anna Tromiczak, Dorota Tromiczak, Alicja Tromiczak, Krzysztof Węglarz, , Mateusz Wąchała, Aleksandra Krzanik

 

 

Jury konkursu:

  • Agata Cygnarowicz-Harnik – pracownik Starostwa Powiatowego w Limanowej

  • Wojciech Korabik – kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa

  • Barbara Szewczyk – nauczyciel w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Siekierczynie

 

Sponsorzy nagród:

  • Mieczysław Uryga – Starosta Limanowski
  • Jan Skrzekut – Wójt Gminy Limanowa
  • Krzysztof Jarosz – Usługi Ubezpieczeniowe, Łętowe 271, Mszana Górna
  • Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Siekierczynie

 

 

Siekierczyna, 18 marca 2021 r.



Czytane: 272
© SP Nr 1 Siekierczyna